Stojanové a panelové ventilátory

Moderné ventilátory s funkciou ionizátora a zvlhčovačom vzduchu predstavujú to najlepšie, čo na dnešnom trhu ventilátorov môžete zakúpiť. Ak hľadáte ventilátor do kancelárie, zasadačky alebo do obývacej izby, určite si z našej ponuky vyberiete.

Ionizátory vzduchu obohacujú ovzdušia o záporne nabité ióny, čo má kladný vplyv na krvný obeh, posilnenie imunity, znižuje prašnosť v prosotoru a navyše pôsobí proti depresii. Zvlhčovač vzduchu využijete najviac v zimnom období, kedy vplyvom vykurovanie klesá vlhkosť v mísnosti pod hranicu 20%. Potrebujete poradiť s výberom ventilátora na doma alebo do kancelárie? Kontaktujte nás na telefónnom čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

V našom e-shope nájdete predovšetkým zariadení, ktoré sú zdrojom tepla, teda napr. Ohrievače, krby a kachle, prípadne veľké množstvo druhov kotlov a pod. Lenže čo robiť v horúcich letných mesiacoch? Inštalácia klimatizácie je drahá a pri vode nemôžete tráviť všetok čas. Jedinečné riešenie však predstavuje ventilátor! Ak si totiž vyberiete správne, získate účinného pomocníka v boji s tropickými horúčavami, a to za pár tisíc korún!

Môžete si pritom zaobstarať domáci ventilátor, ktorý možno však bez problémov používať aj na pracoviskách, teda napr. V kanceláriách. K dispozícii máte hneď niekoľko druhov panelových a stojanových ventilátorov Fakir, medzi ktorými predstavuje zaujímavú voľbu už spomenutá varianta s ionizátorom. Všetky ponúkané typy sú zhodne spoľahlivými výrobky, ktoré vám budú slúžiť po mnoho rokov. Dôležitý je ale predovšetkým výsledok - príjemné prostredie v interiéri aj v priebehu horúcich mesiacov!

Fond ohrozených detí
Facebook