Regulácia - Termostaty

U problematiku vykurovania je regulácia znateľným pomocníkom, bez ktorého si dnešný život nevieme mnohokrát ani predstaviť a napomáha nám tak ku komfortnejšiemu životnému štýlu. Regulácia funguje na princípe dodržiavanie určitých pravidiel a obmedzení, ktoré sú definované používateľom alebo výrobcom daného produktu. V našej ponuke regulácia nájdete riadiacej jednotky a rôzne druhy termostatov. S výberom vhodného produktu Vám odborne poradíme na tel. Čísle technickej podpory: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Termostat je využívaný v mnohých domácnostiach i komerčných priestoroch, pretože predstavuje nenáročnú a spoľahlivú variantu pre riadenie vykurovacích, prípadne chladiacich systémov, čím udržuje v jednotlivých miestnostiach stálu teplotu. Použitý môže byť samozrejme na rôzne zariadenia. Ak teda hľadáte vhodnú reguláciu teploty napríklad práve do domácnosti, môžete si zaobstarať izbový termostat pre plynový kotol, obehové čerpadlo, priamovýhrevné elektrické teleso pod.

Na Kurenielacno.sk nájdete pestrý sortiment termostatov, z ktorého si vyberie každý hoci sebanáročnejšia zákazník. Aké typy si v tejto kategórie môžete zaobstarať?


Priestorové termostaty: vhodné riešenie pre reguláciu teploty v miestnostiach. Možno pritom voliť medzi bezdrôtovým termostatom, alebo variantom, ktoré funguje na báze drôtového pripojenia k riadiacej jednotke.
Príložné termostaty: zariadenia, ktoré sa prikladajú na potrubie. Hodí sa teda predovšetkým pre nastavenie teploty vody v rúrkach, možno ho však tiež využiť pre ovládanie obehových čerpadiel.
Riadiace jednotky: ďalšie účinná variant regulácie teploty, ktorá je vhodná prakticky pre všetky druhy lokálneho a diaľkového vykurovania.
Príslušenstvo pre termostaty: vybrať si môžete aj z rôzneho doplnkového tovaru.

Skrátka a dobre ak chcete, aby podmienky v byte, rodinnom dome alebo v kancelárii boli pre všetkých prítomných čo najlepšie, s dobre zvoleným termostatom toho dosiahnete ľahko a efektívne!

Fond ohrozených detí
Facebook