Priestorové termostaty Junkers

Priestorové termostaty sú zariadenia určené na reguláciu teploty v miestnosti s drôtovým alebo bezdrôtovým pripojením k riadiacej jednotke. Priestorové termostaty možno použiť na reguláciu vykurovacieho alebo naopak chladiaceho systému. S výberom priestorového termostatu vám poradíme na tel. čísle zákazníckej linky: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Priestorový termostat patrí k najvyhľadávanejším zariadením na reguláciu teploty v miestnostiach domov, bytov, ale aj v kanceláriách. Sníma totiž teplotu a následne podľa vášho nastavenia vypína či zapína tepelný zdroj. Tým môže byť prakticky čokoľvek, možno ho teda napríklad využiť pre ovládanie rôznych variantov kotlov, prípadne podlahového kúrenia a pod. Zároveň je možné priestorové termostaty používať pre ovládanie chladiacich systémov, tzn. predovšetkým klimatizáciou.

V tejto kategórii si je samozrejme možné zaobstarať len moderné elektronické zariadenia, ktoré umožňujú nastavenie najrôznejších programov. Ak navyše zvolíte izbový termostat bezdrôtový, nemusíte ho prepájať s tepelným zdrojom a možno s ním preto podľa ľubovôle manipulovať. Pochopiteľne sa u všetkých zariadení v tejto kategórii môžete spoľahnúť na spoľahlivosť a zaujímavý dizajn, teda vlastnosti, ktoré sú príznačné aj pre ďalšie druhy termostatov v ponuke e-shopu Kurenielacno.sk.

Fond ohrozených detí
Facebook