Podlahové konvektory

Podlahové konvektory sú vďaka modernému dizajnu vhodným doplnkom do interiéru. Vďaka vhodne zvolenému výmenníku tepla umožňujú využiť vysokého výkonu pri malých rozmeroch.

Pri výbere podlahového konvektora zvážte, či uprednostníte podlahový konvektor s núteným odvodom teplého vzduchu (s ventilátorom), alebo s prirodzeným odvodom teplého vzduchu (bez ventilátora).

Ak potrebujete poradiť s výberom podlahového konvektora, kontaktujte prosím našu technickú podporu na tel. Čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Podlahové konvektory aktuálne predstavujú jednu z najzaujímavejších variantov kúrenie, a to nielen pre ich znamenitý výkon, nízku hlučnosť a minimálne prevádzkové náklady, ale tiež vďaka svojej estetickej stránke. Do interiéru totiž vnášajú veľmi zaujímavý dizajnový prvok. Podlahová konvektor si je navyše možné kúpiť v rôznych typoch. Objednať si možno prístroja bez ventilátora, ale aj s ventilátorom, a to v rozmanitých veľkostiach, s odlišným výkonom i z rozličných materiálov (drevo, nerez alebo pozink).

Na Kurenielacno.sk nájdete veľa dostupných podlahových konvektorov od popredných výrobcov. Aké zariadenia si teda možno zakúpiť?

• Chybu určite neurobíte s podlahovým konvektorom MINIB ani BOKI (a k tomu priestorový termostat BOKI s automatickým či manuálnym nastavením podľa vašich potrieb), pretože ide o výtečná riešenie do každého interiéru.
• Samozrejme máte tiež k dispozícii najrôznejšie regulácie a príslušenstvo, termostaty aj krycie mriežky na podlahové konvektory.

Fond ohrozených detí
Facebook