Ohrievače vody

Ohrievače vody - bojlery slúži k ohrevu studenej vody v zásobníkov alebo pri prietoku. V ponuke nášho E-shope nájdete ohrievače: elektrické, plynové, kombinované, nepriamovýhrevné, na tuhé palivá a solárne systémy. V širokom sortimente ohrievačov vody Vám s orientáciou pomôže naše technické oddelenie, ktoré je dostupné na tel. čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Ponúka sa otázka, či investovať do vodorovného alebo zvislého ohrievače vody čiže bojlera. V našej ponuke zoženiete najmä nádoby pre vertikálne umiestnenie, lebo v nich nedochádza k miešaniu studenej a teplej vody. Ďalej je potrebné zvážiť, či zvoliť prietokový ohrievač vody či zásobníkový bojler. Prvý ohrieva vodu iba v momente jej potreby, čo je veľmi efektívne a ekonomické, vďaka druhému budete mať zase neustále dostatok teplej vody. Zrejme najdôležitejšie rozhodnutie sa však týka zdroja tepla ...


• Môžete si zaobstarať elektrický ohrievač vody, ktorý je účinný a zároveň bezpečný, pričom všeobecne patrí medzi najvyhľadávanejšie.
Plynové ohrievače vody sú už dnes takisto bezpečné a nemenej efektívne než predchádzajúce. Na druhej strane k prevádzke potrebujú oddymenia.
Kombinovaný bojler, ako názov napovedá, môže k ohrevu využívať dva zdroje energie.
• Ďalej si možno vybrať ohrievač na pevné palivo, ktorý sa hodí najmä do rekreačných objektov.
• A k dispozícii máte aj nepriamovýhrevný bojler, ktorý pripravuje teplú vodu v kombinácii s iným zdrojom tepla, napr. S kotlom.

Pri výbere ohrievačov vody pochopiteľne záleží na viacerých faktoroch, teda nielen na vhodnom zdroji tepla, ale aj na rozmeroch, alebo správnom umiestnení či nastavenie. So všetkými týmito prvkami vám samozrejme poradíme. A finančná stránka? Na Kurenielacno.sk nájdete vynikajúci pomer kvalita / cena! Samozrejmosťou je dobá rada nielen pri výbere ohrievača.

Fond ohrozených detí
Facebook