O firme

V spolupráci so spoločnosťou APEK sme získali nasledujúce certifikáty bezpečného nákupu na internete:

APEK Certifikovaný obchod - Česká kvalita
APEK Dodržujem terminológii lehôt dodania
APEK Ecommerce Europe Trustmark

Sme finalisti súťaže Vodafone Firma roka Královéhradeckého kraja 2014
Sme víťazi ShopRoku 2018 Cena kvality: vykurovanie


Spoločnosť PROFI-UNION, spol. s r.o. bola založená na základe dlhoročných skúseností v oblasti voda - kúrenie - plyn - sanita. V tejto oblasti sa pohybujeme už od roku 1992 a za túto dobu sme riešili nepreberné množstvo vykurovacích systémov, rozvodov vody, zariaďovacích predmetov ai. V oblasti technického zariadenia budov. Rozhodli sme sa preto v roku 2004 otvoriť internetový E-shop TOPENILEVNE.CZ pre priblíženie sa ešte viac k našim zákazníkom a ponúknu tým tak svoje profesionálne skúsenosti v praxi. V roku 2020 sme spustili SK jazykovú mutáciu internetového obchodu na doméne KURENIELACNO.SK 

Od roku 2016 sme partnermi spoločnosti STUDIO MODERNA a tv product s výhradným zastúpením v našom regióne pre značky: Delimano, Dormeo, Wellneo Rovus.

Na našich stránkach nájdete širokú ponuku tovaru z oblasti voda-kúrenie-plyn-sanita-kanalizácie a v praxi sme schopní ponúknuť ucelené dodávky TZB (technického zariadenia budov). V rámci kompletných dodávok sme schopní spracovať cenovej ponuky. Keďže pôsobíme nielen ako internetový obchod ale aj ako kamenný veľkoobchod, komplexnosť našich skladových zásob sa dá už počítať v rádoch desetimilionů korún, čo nám v praxi umožňuje okamžité expedície tovaru zákazníkom s istotou rýchleho dodania.

Dodávky materiálu k našim zákazníkom využívame vlastnú přeravy s preškolenými vodičmi a tým tak znižujeme riziko poškodenia tovaru pri preprave tovaru. Materiál je prepravované našimi vozidlami s hydraulickými čelami, kde vykládka aj nadmerne veľkého či ťažkého tovaru je úplnou hračkou.
Samozrejmosťou je možnosť vyzdvihnúť tovar v našom kamennom veľkoobchode, kde je istota že u nás zakúpený tovar, v prípade problémov, máte kde reklamovať. Neobchodujeme z domova či garáže, ako je to dnes na českom internete úplne bežné a najlacnejšie, neznamená najlepší!
V roku 2009 sme sa stali členmi Asociácie pre elektronickú komerciu APEK a naďalej získavame ďalšie certifikáty, ktoré Vás určite presvedčí o kvalitách nášho obchodu.
Chceme, aby naše služby neboli len predajné, ale aby sme mohli našim zákazníkom poradiť a ponúknuť aj technickú podporu. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodného vykurovacieho systému či akýchkoľvek iných technických otázok z oblasti voda - kúrenie - plyn - sanita - kanalizácie. 


Spolupracujeme veľmi úzko s výrobcami, preto sme schopní produkty prezentovať za tak výhodné ceny.

Fond ohrozených detí
Facebook