Nástenné konvektory

Nástenné konvektory sú vhodným doplnkom do interiéru pre svoj moderný dizajn a jednoduchú montáž. Vďaka vhodne zvolenému výmenníku tepla umožňujú využiť vysokého výkonu pri malých rozmeroch. Pri výbere nástenného konvektora musíte zvážiť, či uprednostníte konvektor s núteným odvodom tepla (s ventilátorom), alebo s prirodzeným prúdením teplého vzduchu (bez ventilátora).

Ak potrebujete poradiť s výberom nástenného konvektora, kontaktujte prosím našu technickú podporu na tel. Čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Nástenné konvektory sú využiteľné takmer v každej miestnosti - napríklad ako zdroj tepla v kúpeľni. Uplatnenie nájdu aj ako doplnkové vykurovanie interiéru. Ako sám názov napovedá, tieto prístroje sú určené na inštaláciu na obvodovú stenu miestnosti. Nástenný konvektor síce pracuje na princípe konvekcie čiže prúdenia, ale nájdete tu aj prístroje sa sálavou zložkou.

Vyberať môžete z nástenných konvektorov s ventilátorom, ale nájdete tu aj zariadenie bez ventilátora. V ponuke sú zariadenia v rôznych rozmeroch, s rôznym výkonom i v rozmanitých farebných prevedeniach - u niektorých dokonca ponúkame možnosť dizajnové úpravy. A samozrejme si možno vybrať aj medzi ďalšími priamovýhrevnými konvektory, ktoré sú nemenej spoľahlivé.

Fond ohrozených detí
Facebook