Konvektory

Konvektory sú vykurovacie telesá určené k zabudovaniu do interiéru miestností, kde ich môžete použiť napríklad do podláh, soklov alebo parapetov. Vo Vašej domácnosti môžete tak efektívne kúriť a zachovať si tak jedinečný dizajn interiéru. Moderná doba v oblasti konvektorov priniesla mnoho zmien a tak nie je dnes žiadny problémom sledit farbu konvektorové mriežky tak, aby v priestore mriežka nenarušovala dojem z útulného a teplého domova. Ak potrebujete poradiť s výberom konvektora, kontaktujte prosím našu technickú podporu na tel. Čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Čo je konvekcia? Ide o označenie pre prúdenie. Tým je tiež osvetlená funkcia konvektorov, ktoré k ohrievaniu vzduchu v miestnostiach nevyužívajú sálanie (ako radiátory), ale práve prúdenia (existujú však výrobky sa sálavou zložkou). Ako sa to prejavuje na samotnom procese kúrenie? Priamovýhrevný konvektor je veľmi účinným a spoľahlivým zariadením, ktoré je vďaka svojim menším rozmerom a hmotnosti ľahké nainštalovať v podstate na akékoľvek miesto. Aké druhy konvektorov si u nás teda môžete objednať?


• Nástenné konvektory možno použiť prakticky vo všetkých miestnostiach, a to vrátane kúpeľní. Všade pritom fungujú veľmi efektívne.
• Parapetné konvektory sú vhodným zdrojom tepla do domácnosti, ale hodí sa aj na chatu či chalupu.
• Podlahové konvektory je možné opäť využiť takmer všade, hoci je najprv nutná inštalácia do podlahy, ktorá ale nie je zložitá.
• Voľne stojaca konvektory je naopak možné prenášať či prevážať, takže sa môžu stať zdrojom tepla tam, kde práve potrebujete.

V tejto kategórii si navyše môžete kúpiť aj rad ďalších výrobkov. V našej ponuke pochopiteľne objavíte taktiež širokú paletu mriežok a v neposlednom rade tiež regulácie a príslušenstva.

Fond ohrozených detí
Facebook