Elektrické ohrievače vody

Elektrické ohrievače vody - bojlery sa delia na prietokové a zásobníkové. Elektrické ohrievače patrí medzi najčastejšie využívané ohrievača vody v SR. Ak neviete aký typ bojlera - ohrievače vody si vybrať, kontaktujte našu tachnickou podporu na tel. čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Pokiaľ zháňate kvalitný elektrický ohrievač vody, v e-shope Kurenielacno.sk nájdete len spoľahlivé produkty od popredných výrobcov. Populárna elektrické bojlery Dražice, Ariston a Tatramat, ktoré patria všeobecne k najlepším na trhu v tejto oblasti, sú totiž veľmi účinné a zároveň bezpečné.

V rámci vhodného umiestnenia a dostatočného objemu sa treba rozhodnúť medzi zvislými a ležatým elektrickými bojlery. A ďalšie kľúčové kritériá? Už sme naznačili, že môžete objednať prietokový ohrievač elektrický, ktorý pracuje veľmi rýchlo, alebo zásobníkový bojler, v ktorom sa voda zhromažďuje a možno si tak urobiť zásobu. Pochopiteľne sa je ale možné zamerať aj na dizajn.

Hoci sú lacné elektrické bojlery Dražice, Ariston a Tatramat šetrné rovnako pri prevádzke, pretože možno využiť lacnejšieho nočného tarifu odberu elektriny, môžete vyberať aj medzi ďalšími ohrievačmi vody, prípadne pre ohrev vody využiť tiež niektorý z ponúkaných kotlov.

Fond ohrozených detí
Facebook