CU tvarovky solárne

Medené tvarovky sú vhodné pre solárne systémy. Vďaka svojmu materiálu sú totiž výrazne odolnejšie proti korózii, teda vydrží oveľa dlhšie funkčné - navyše je ľahko a rýchlo namontujete. Ak máte k nákupu akejkoľvek doplňujúce otázky, neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu na telefónnom čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Solárne CU tvarovky sú vhodné pre solárne systémy, ktoré nájdete v e-shope Kurenielacno.sk v mnohých variantoch. Práve medené tvarovky sú totiž vysoko odolné proti korózii, čím výrazne predlžujú účinnosť a životnosť jednotlivých zariadení.

Ďalšou výhodou medených solárnych tvaroviek je veľmi jednoduchá a rýchla montáž, takže s ich inštaláciou nebudete mať prakticky žiadne starosti. Vrásky na čele vám rozhodne nespôsobí ani obstarávacia cena. Navyše si je možné objednať pestrý sortiment solárnych CU tvaroviek, zoženiete ich teda v rozličných rozmeroch a typoch. Zaujímať vás môže aj príslušenstvo pre solárne systémy, ako napr. Strešné pätky, držiaky i.

Na Kurenielacno.sk si navyše možné zakúpiť aj ďalšie tvarovky a fitingy, takže sa v tejto oblasti môžete spoľahnúť na pestrý výber.

Fond ohrozených detí
Facebook