Cirkulačné TUV čerpadlá

Cirkulačné - obehové čerpadlá sa používajú na zabezpečenie cirkulácie vody v vykurovacích systémoch (TÚV). Obehové čerpadlá sa vyznačujú malou spotrebou energie, dlhou životnosťou, možnú reguláciou otáčok a skvelým pomerom cena / výkon. V ponuke e-shopu nájdete čerpaciu techniku od popredných výrobcov Grundfos, Wilo a ďalšie. Ak potrebujete poradiť s výberom cirkulačného - obehového čerpadla, kontaktuje našu technickú podporu na tel. čísle: +420 499 429 225.

Náš tip: Špeciálne záložné zdroje ASTIP-Elston, vhodné pre zálohovanie čerpadiel, čerpadiel s elektronickou reguláciou, krbov, kachlí, kotlov a solárnych systémov.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Výberu cirkulačného TUV čerpadla by ste mali venovať dostatočnú pozornosť a v ideálnom prípade odporúčame zveriť túto činnosť odborníkovi. Pri výbere musíte totiž vziať do úvahy celý rad parametrov. Potrebujete poznať napríklad dopravnú výšku alebo stavebné dĺžku obehového čerpadla. Vďaka výberu správneho obehového TUV čerpadla môžete ušetriť na elektrickej energii, zlý výber naopak môže vaše účty za elektrinu veľmi výrazne predražiť. Výber však samozrejme závisí aj od typu kotla, ktorý je vlastne jadrom vašich vykurovacích rozvodov. Ak sa chystáte vymeniť svoje staré obehové čerpadlo za nové, tak máte výber výrazne uľahčený, stačí sa len pozrieť na parametre vášho existujúceho zariadenia a z našej ponuky potom vybrať zodpovedajúcu produkt.

Fond ohrozených detí
Facebook