Čerpadlá - Vodárne

V kategórii čerpadlá a domáce vodárne ponúkame produkty od výrobcov Grundfos, Calpeda, Wilo a ďalšie. V našej ponuke nájdete ponorné a kalové čerpadlá, obehové čerpadlá, cirkulačné čerpadlá, domáce vodárne či záhradné čerpadlá. Pri výbere čerpadla môžete konzultovať technické parametre s našou technickou podporou na tel. čísle: +420 499 429 225.

Náš tip: Špeciálne záložné zdroje ASTIP-Elston, vhodné pre zálohovanie čerpadiel, čerpadiel s elektronickou reguláciou, krbov, kachlí, kotlov a solárnych systémov.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Čerpadlá sú zariadenia, ktoré, vďaka svojmu motorovému pohonu, dodávajú energiu kvapaline, ktorá cez ne preteká. V domoch či bytoch sa čerpadlá najčastejšie využívajú na čerpanie vody do radiátorov alebo k prečerpávanie vodovodnej či odpadovej vody. V našej ponuke nájdete najmä poháňané elektrickým motorom, existujú však aj benzínové alebo dieselové čerpadlá určené pre lokality bez elektrického prúdu. Čerpadlá možno deliť tiež podľa spôsobu, akým fungujú, a to na klasická a samonasávacie.

Normálna alebo samonasávacie čerpadlo?

Medzi týmito dvoma typmi čerpadiel je jeden veľmi podstatný rozdiel, ktorý spoznáte napríklad v prípadoch, keď dôjde k netesnosti prívodného potrubia. Samonasávacie čerpadlo zvládne nasať vodu samo, klasické však musíte zavodniť vy, čo môže znižovať pohodlie pri jeho používaní.

Čerpadlá na záhradu či chatu

V našej ponuke nájdete tiež celý rad záhradných čerpadiel, ktoré sú určené napríklad na čerpanie vody zo studne. K tomuto účelu slúžia tiež domáca vodáreň, ktorá sa dokáže automaticky zapnúť pri odbere vody, zatiaľ čo čerpadlo musí byť zapínané ručne.

Fond ohrozených detí
Facebook