Armatúry

Ponúkame armatúry pre pomocné a ovládacie zariadenia potrubných rozvodov rôznych kvapalín a prídavné zariadenia k strojom, prístrojom a technickému zariadení. V širokej ponuke produktov nájdete kúrenárske filtre, guľové kohúty, odvzdušňovacie ventily, poistné ventily, prírubové armatúry, radiátorové armatúry, radiátorové hlavice, regulačné ventily a spätné klapky. Ak nemôžete nájsť v tomto segmente armatúr tovaru, ktorý hľadáte, kontaktujte našu technickú podporu na telefónnom čísle: +420 499 429 225.

Zobrazenie tovaru E-shope:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.

Medzi armatúry radíme všetky súčasti potrubia s výnimkou samotných trubiek, do tejto kategórie tiež nepatria čerpadlá a ďalšie technologické zariadenia. Podľa funkcie možno armatúry rozdeliť na uzatváracie, zmiešavacie, spätné, poistné a regulačné. V našej ponuke nájdete takmer všetky, bez problému tak vďaka nášmu e-shopu zvládnete opraviť či postaviť úplne nový rozvod vody alebo rozvody kúrenia vo svojom dome. Nájdete u nás veľmi kvalitné plastové i nerezové armatúry.

Rozvody kúrenia a vody

Jednoducho povedané, armatúry slúži na to, aby vo vašom dome bezproblémovo fungovali rozvody vody, plynu či horúcej vody a kúrenie, samotné rúrky totiž nestačí. Dôležitou súčasťou rozvodov sú kohúty a rôzne typy ventilov, ktoré slúžia na reguláciu prúdiacej látky. Nesmie sa však zabúdať ani na spätné klapky, ktoré zabránia spätnému prúdeniu látky, tie možno použiť napríklad pre radiátory.

Fond ohrozených detí
Facebook